Kochanych Przedszkolaków

w poniedziałek 2 września 2019 r.

• od godz. 700 – dzieci, które uczęszczały już do przedszkola

• od godz. 800 – 820 – dzieci, które przyjdą po raz pierwszy

Przez pierwszy tydzień prosimy Rodziców nowych dzieci o odbieranie swoich pociech tuż po obiedzie, ok. godz. 1300
(obiad jest o godz. 1200), jeśli jest taka możliwość.

Przypominamy wszystkim Rodzicom o wyposażeniu dziecka w worek z kapciami oraz w komplet ubrań na zmianę.

Wszelkie informacje na temat funkcjonowania przedszkola oraz opłat będą podane na zebraniu dla rodziców, planowanym w drugim tygodniu września.

W niedzielę 1 września
o godz. 12.00. zapraszamy
na pierwszą w nowym roku
szkolnym Mszę Świętą
do kaplicy parafialnej
przy ul. Mehoffera 4.

Uroczysta Eucharystia - w intencji naszego Przedszkola - zostanie odprawiona w niedzielę 8 września o godz. 12.00
podczas której zostaną poświęcone książki, przybory szkolne i przedszkolne.