W niedzielę 17 listopada 2019r

ZAPRASZAMY

* o godz. 1200 na Uroczystą Mszę Świętą   w kaplicy parafialnej, podczas której będziemy się modlić
o opiekę Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego dla naszego przedszkola

* ok. godz. 13.00 do sali teatralnej na program patriotyczny „Niepodległa - Niepokorna” w wykonaniu Przedszkolaków

* oraz „coś słodkiego” od bł. Edmunda Bojanowskiego

DRODZY RODZICE!

W odpowiedzi na list MEN Dariusza Piontkowskiego

skierowany do wszystkich placówek oświatowych w Polsce i zagranicą,

włączymy się w akcję „Szkoła do hymnu”

i w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.

wspólnie zaśpiewamy „Mazurka Dąbrowskiego"

Podobny obraz

Będziemy razem w tym dniu, tworząc wspólnotę narodową!

Świętujmy wspólnie Święto Niepodległości!

DRODZY RODZICE!

W piątek 25 października o godz. 9.30

odbędą się w przedszkolu

warsztaty dotyczące bezpieczeństwa na placach zabaw,

bezpiecznego korzystania z wind i schodów ruchomych,

które poprowadzą instruktorzy
 z Urzędu Dozoru Technicznego w Warszawie.

Inicjatorem tych zajęć jest mama Alicji z grupy Aniołki.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Żyjemy w takim pędzie, że nie zwracamy uwagi na rzeczy najważniejsze, bo są najprostsze. Gubimy się nie kochając mądrze najbliższych, a nawet samych siebie. Takie wzorce przekazujemy niechcący naszym maluchom....

Dlatego ważne jest aby się zastanowić, czego dziś potrzebujemy i co sprawia, że stajemy się szczęśliwsi, że kochamy bardziej siebie i innych... Bo życie to sztuka kochania siebie i innych.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z p. Mirą Jankowską, które pomoże nam czerpać radość z życia.

"Sztuka kochania, czyli o tym, co najważniejsze", 25 X 2019, piątek, w godz. 19-21.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Wstęp jest wolny.
Szczegóły: - kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Sztuka kochania

Zapisy:

Znalezione obrazy dla zapytania dzień papieski 2019

W niedzielę 13 października zapraszamy do kaplicy parafialnej
na Mszę Świętą o godz. 1200

podczas, której dzieci z grupy Boże Słoneczka

zaprezentują program artystyczny dedykowany Świętemu Janowi Pawłowi II

ROBOTYKA!!!

Zajęcia z robotyki odbywać się będą we wtorki
(1 zajęcie w miesiącu) od godz. 11.30 – 12.30.

W 2 wtorek m-ca - młodsze dzieci ze Słoneczek

W 3 wtorek m-ca – dzieci starsze ze Słoneczek